/files/pishina

HOTEL ELYSIUM

I përkëdhelur nga ujërat e detit Jon, mes freskisë së pemëve të ullirit dhe shkëlqimit të diellit mesdhetar, hoteli luksoz Elysium ju mirëpret për të kaluar pushimet tuaja të paharrueshme.

I pozicionuar shumë pranë plazhit të mrekullueshëm të Dhërmiut, i rrethuar nga kopshtet plot gjelbërim e me një pamje mahnitëse të detit, Elysium ofron facilitetet e një resorti turistik me pesë yje dhe garanton jo vetëm akomodim e shërbim të pakrahasueshëm, por edhe aktivitete të shumëllojshme për të shijuar në maksimum ditët tuaja në bregdetin jugor.

Ejani dhe zbuloni parajsën e pushimeve!

Shërbimet e Hotelit

 • Recepsion 24/7
 • Lounge Bar
 • Restorant
 • Mengjes buffe kontinental
 • Ambiente parkimi
 • Internet Wi-Fi
 • Pishinë e hapur
 • Shezlongë dhe çadra pishine
 • Peshqirë pishine
 • Shezlongë dhe çadra në plazh
 • Transport për në plazh, falas   
 • Kënd lojërash i hapur
 • Fushë basketbolli/volejbolli
 • Shërbim fotokopjeje
 • /files/about/Elysium entrance
 • /files/about/C28A1264
 • /files/about/DJI_0059
 • /files/about/Elysium_reception hall
 • /files/about/Elysium_reception
 • /files/about/Elysium Hotel _ topview_byday
 • /files/about/shuttle bus